תכירו אותי

מגיל קטן היה בי רצון לסייע ולטפל באחרים, הייתי מחובר אל הטבע וזה היה הכי טבעי בעולם.הסביבה החרדית בה גדלתי אט אט השכיחה ממני את החיבור הנ"ל ובגיל 15 עזבתי את העולם החרדי, בגיל 18 התגייסתי ואחרי הצבא חשתי שוב ברצון לעזור ולסייע לאחרים. משם הגעתי למכללת רידמן למגמת העיסוי, ושם הדרך נפתחה לעולם הטיפול במגע.אחרי תקופה טסתי לצפון תאילנד לבית הספר לעיסוי תאילנדי בצ'אנג מאי. כשחזרתי לארץ המשכתי כמובן לטפל כשאני משלב בטיפולים את מגוון השיטות שיש ברשותי,כלומר טיפול יכול להיות משולב שיאצו, עיסוי תאילנדי, עוצמת הרכות ועוד..

אני חי את עולם המגע והתנועה בקפוארה או ביוגה וכמובן הולך לטיפול אחת לשבוע או שבועיים. יחד עם כל הטיפולים אני חלק מקבוצה של מטפלים אנרגטיים, שם אני מקבל כלים מעשיים ליצירת שלום פנימי, ובכך להתחבר שוב אל תחושת השלווה והרוגע שקיימים באופן טבעי בגוף. בטיפולים אני משלב מארגז הכלים שיש ברשותי בהתאם לצורך ובתיאום ציפיות עם המטופלים והמטופלות.

מה הלקוחות שלי אומרים

Adele Zahavi

מהרגע שנכנסתי אליו לקליניקה אפשר לומר שחזרתי לנשום! משה מטפל מדהים- יודע בדיוק בדיוק מה כל אחד זקוק לו ועושה את הכל כלכך מדוייק ונפלא

Shmuel Rottman

משה פרידמן מקצועי מאוד ועושה עבודה מעולה. מומלץ בחום!

Miriam Dichter

A very professional, attentive service in a nice environment. I recommend Moshe wholeheartedly.

מיכל בן-ארי

משה איש יקר, תודה על חוויה פשוט מ ד ה י מ ה 💥 זכיתי לעיסוי של הגוף והנפש ולחווית שחרור מלאה. תודה לך על הרגישות, המקצועיות והכישרון שאתה מביא. מחכה לפעם הבאה ❤

Rami Zins

משה פרידמן הוא מקצוען שעובד עם הלב, הנשמה ועם הידע הרחב שלו. מומלץ ביותר.

רחלי שרביט

זהירות! אחרי טיפול אצל משה לא תוכלו לעשות מסאז בשום מקום אחר..למה? כי זה לא רק טיפול מפנק זה טיפול מקצועי שנוגע בנקודות מדוייקות ומגע מדוייק. לי אישית הוא ריפא את הגב. תודה! ומעבר לכל המקצועיות והידע הוא בנ״א מדהים ולבבי. תהנו:)