הטיפולים שלי

הטיפולים שלי

כוסות רוח

טיפול בכוסות רוח משולב בטיפולים של עיסוי עמוק בדרך כלל, כוסות רוח הינם טכניקה עתיקה המסייעת בהזרמת דם וחמצן לרקמות השונות והעמוקות שמגע יד אינו יכול להגיע לשם, לעיתים באזורים ה"תקועים" יופיעו סימנים סגולים/אדומים זה מעיד על חוסר זרימת חמצן/תקיעות של דם באותו אזור. הסימנים חולפים לאחר כמה ימים.

עיסוי הריון

מזל טוב ובשעה טובה "הריון" הגוף עובר שינויים ואז.. תלחץ לי פה! תלחץ לי שם! והפרטנר לא תמיד יודע מה בדיוק לעשות, וישנן נקודות בגוך שלא כדאי להתעכב עליהן. בשביל זה אני כאן, עיסוי הריון מומלץ אחרי שליש ראשון והכל תקין ובסדר עם ההריון. העיסוי נעשה על מיטת טיפולים עם קרם עיסוי/שמן שקדים (מומלץ לעור בזמן הריון) כאשר ההריוניות שכובה על הצד עם כריות תומכות בצוואר ובאזור הרגליים העיסוי הוא עיסוי עדין ומרגיע אך עם זאת עוצמתי ומשחרר.

עיסוי עמוק/משולב

עיסוי רקמות עמוק הוא עיסוי שנעשה במגע ישיר עם העור עם קרם מיוחד לעיסוי, העיסוי בעצם סוחט את השרירים ומניע דם ושאר חומרים שיש ברקמות השונות של הגוף העיסוי המשולב משלב בתוכו בעצם עיסוי עמוק, טריגר פויינט שאלה נקודות מעוררות כאב ומקרינות לאזורים שונים בגוף, מתיחות, כוסות רוח ועד לפי מה שמתאים ולפי הצורך של הגוף.

ביקורי בית

אוהבים לנוח מיד אחרי הטיפול? אוהבים את הבית אחרי הטיפול? אני אבוא עד אליכם ירושלים - תל אביב - רמת גן -גבעתיים - הרצליה

עיסוי תאילנדי

עיסוי תאילנדי מקורו בהודו מעולם היוגה והתפתח והפך להיות חלק בלתי נפרד מהתרבות בתאילנד רבים מכירים את העיסוי התאילנדי מטיול שלהם בתאילנד העיסוי התאילנדי משלב בתוכו לחץ ישיר על השרירים במטרה לרכך אותם ומתיחות בתנוחות שונות הבאות מעולם היוגה במטרה לפתוח את הגוף ליכולותיו התנועתיות נטולות כאבים.

שיאצו

תרפיית מגע יפנית במטרה להשיב זרימת אנרגיה (צ'י) לגוף ובכך גם את האיזון אל הגוף, אני באופן אישי לקחתי את זה לכיוון של הרגעת הגוף ולהזכיר לגוף שקיימת בו תחושת שלווה. הטיפול נעשה על הבגדים על מזרן מיוחד לטיפולים

מה הלקוחות שלי אומרים

Adele Zahavi

מהרגע שנכנסתי אליו לקליניקה אפשר לומר שחזרתי לנשום! משה מטפל מדהים- יודע בדיוק בדיוק מה כל אחד זקוק לו ועושה את הכל כלכך מדוייק ונפלא

Shmuel Rottman

משה פרידמן מקצועי מאוד ועושה עבודה מעולה. מומלץ בחום!

Miriam Dichter

A very professional, attentive service in a nice environment. I recommend Moshe wholeheartedly.

מיכל בן-ארי

משה איש יקר, תודה על חוויה פשוט מ ד ה י מ ה 💥 זכיתי לעיסוי של הגוף והנפש ולחווית שחרור מלאה. תודה לך על הרגישות, המקצועיות והכישרון שאתה מביא. מחכה לפעם הבאה ❤

Rami Zins

משה פרידמן הוא מקצוען שעובד עם הלב, הנשמה ועם הידע הרחב שלו. מומלץ ביותר.

רחלי שרביט

זהירות! אחרי טיפול אצל משה לא תוכלו לעשות מסאז בשום מקום אחר..למה? כי זה לא רק טיפול מפנק זה טיפול מקצועי שנוגע בנקודות מדוייקות ומגע מדוייק. לי אישית הוא ריפא את הגב. תודה! ומעבר לכל המקצועיות והידע הוא בנ״א מדהים ולבבי. תהנו:)